בקבוק ללא מאבק
בקבוק לסרבנים לוגו

בקבוק דחוף! יוצאת לעבודה והתינוקי לא לוקח בקבוק?

ייעוץ אישי – לפתרון סרבנות הבקבוק 

קבלי קורס מלא
עם ליווי אישי ויומי
עד להצלחה
עלות: 1470 ש"ח

איך מתחיל ליווי BWB אישי?

איך מתנהל ליווי BWB אישי עם מדריכה אישית?

ואולי הכי חשוב… תקבלי מדריכה שתבין אותך, מדריכה שתעודד ותפרגן לך. אכפת לנו והקורס מושקע – כדי שלך תהיה חוויה מעצימה איתנו! 

5/5

ומה עוד?

בואו נתחיל את הליווי האישי:

סרבן בקבוק עקשן

גם את רוצה לחסוך זמן יקר… אמהות שהרגישו כמוך מספרות למה בחרו בקבוק ללא מאבק

"התוכנית מאוד מסודרת ומאוד מושקעת, מעבר למה שציפתי. הכל היה מתוקתק. סרטוני ההדרכה של קרן באתר מעולים. נורית המדריכה שלי היתה מדהימה, סופר קשובה ומאוד זמינה. הביטה בדקדוק על סרטוני ההאכלה ששלחתי ונתנה לי דגשים. ובעיקר נתנה לי המון מוטיבציה וחיזוקים להמשיך במה שאני עושה, כי יש הצלחות ויש נסיגות, ונורית היתה שם כדי לתמוך ולהסביר ובזכותה לא ויתרתי"

"אהבתי שהיו טיפים ורעיונות יצירתיים איך לעניין ולאמן לבקבוק. ההנחיות היו נעימות והסרטונים באתר הקורס טובים ואינפורמטיביים, והתוכנית השתנתה בהתאם לצרכי התינוקת שלי. אני רציתי להמשיך להניק ואכן המשכתי גם להניק"

"אהבתי את המענה המהיר של שרית המדריכה שלי וההבנה שלה של צרכי התינוק! גם כשבאמצע התהליך הייתה ריגרסיה מהר מאוד שרית זיהתה איך יש להתגבר עליה. שרית עזרה לי להבין את המניעים של ההתנהגות שלו והסבירה לי המון דברים מעבר, שהתקשרו לדפוסי התנהגות אחרים שלו"

"המדריכה שלי נורית היתה מצוינת! היא היתה קשובה לצרכים שלנו, זמינה כשצריך. תרגלנו וצילמנו מתי שלנו היה נוח. הרגשנו שמתקדמים בקצב שלנו. המשוב לסרטונים של התינוק היה ברור וכך גם ההנחיות להמשך ותמיד קיבלנו הסברים ותשובות מפורטות לכל שאלה. ברגעים של משבר גם שוחחנו טלפונית וקיבלנו מענה ותמיכה"

"קרן פשוט מקסימה! התכנית יצירתית, מובנית ומובנת, וגם ורסטילית מספיק בשביל להתאים לצרכים של כל משפחה. בסופו של דבר הצלחנו לתת בקבוק לקטנה וגם לשמור על ההנקה, אז בכל הפרטמרים קיבלנו את התמורה המלאה לקורס"

"החוויה מהקורס הייתה מדהימה! למדתי המון, ולא רק את השיטה של בקבוק ללא מאבק, אלא גם יש המון מידע מעבר. עזר לי מאוד עם השאיבות ועם הטעימות הראשונות של האוכל. אתר הקורס מאוד מקצועי וסרטוני ההסבר של קרן ברורים. גם לשלוח סרטוני האכלה שלו ולקבל תגובה והדרכה, היה לי מאוד נוח ויעיל, במקום להיפגש. והכי חשוב שהשיטה מאוד נעימה לתינוק, הכל נעשה בחיוך ובכיף"

בואי והציצי בשאלות נפוצות של אמהות יקרות

כמה זמן שצריך. אנחנו ממשיכים ללוות אותך, עד שהתינוק שלך שותה מבקבוק, בהנאה, כמות מלאה למשקלו. גם אם לכאורה סיימנו את הליווי ואחרי חודש יש רגרסיה או  איזה שהיא שאלה, את פשוט פונה אלינו ואנחנו עוזרים. בכל מה שקשור לשתייה מבקבוק לתינוק שלך, אנחנו ממשיכים לתת לך מענה ללא הגבלה. 

כל תינוק הוא מאוד שונה, ולכן יש טווח מאוד גדול בזמנים. יש תינוקות שתוך ארבעה ימים כבר נהנים לשתות מבקבוק, יש תינוקות שתוך שבועיים, יש כאלו שתוך חודש, וכבר קרה לנו שהליווי לבקבוק נמשך חודשיים, ובזמן הזה ההורים קיבלו הדרכה נוספת – איך להאכיל את התינוק בדרך אחרת ומהירה – כן, אפשר ללמוד לאכול מהר בדרך אחרת!

כי יש תינוקות עם אופי נינוח ופתוח שיקח להם מעט זמן. ויש תינוקות עם חוסר נינוחות, שגורם לרגרסיות רבות והליווי מתארך. בכל מקרה, אנחנו אתכם עד להצלחה משותפת – וההצלחה שלנו היא שהתינוק יקבל את התזונה שלו בנינוחות, מהירות וללא מאבק ואת תוכלי לצאת לעבוד או לבלות בראש שקט! כך שבין אם הליווי ממש קצר ובין אם הוא ארוך – אנחנו פה בשבילכם נקודה, ללא תוספת תשלום וכמה זמן שצריך, עד שהכל מסתדר 🙂

תוכנית BWB, היא תוכנית שממוקדת בלימוד התינוק לשתות מבקבוק. אם חשוב לך שהאבא יוכל לתת בקבוק בלילה, חשוב שגם האבא יאמן לבקבוק במשך היום, כדי שהתינוק יתרגל לקבל גם ממנו בקבוק.

האימון לבקבוק תוכנן להיות מותאם לתינוק ולהורה. בממוצע סדר הגודל של התרגולים הם 3 פעמים ביום ל 15 דקות כל פעם. התוכנית מטרתה להיות גמישה לפי הצורך ובהתאמה ללוח הזמנים הריאלי שלך. כך למשל, יש הורים שיתאמנו פעם ביום 15 דקות, עוד פעם ביום קצרה ל 5 דקות ובסוף שבוע ישקיעו יותר אימונים. בשיחה הראשונה המדריכה תעזור לכם להתאים את מידת האימון ללוח הזמנים שלכם. 

כאשר מגיעים אלינו, לשיטת בקבוק ללא מאבק, השיטה עוזרת גם לתינוקות "סרבנים רציניים" להיפתח, לסמוך על שתייה, וברוב המקרים לשתות מבקבוק בהנאה. ומה אם לא?… אז ההצלחה המשותפת שלנו תהיה לעזור לתינוק לשתות בדרך אחרת שהיא מזינה מהירה ונעימה, כך שתוכלי לצאת ולהשתחרר – ביחד נראה לך איך 🙂

עבור ליווי אישי לפעמים יש החזרים מקופות חולים, על כך תוכלי לברר איתי בווצאפ (המספר למטה).
אפשרות נוספת, היא שיש לנו גם תוכנית מצויינת של קורס עם ליווי קבוצתי בווצאפ. 
יחד עם זה יש מצבים שהכי מתאים הליווי האישי, למשל:
* למי שמניקה והתינוק שלה בקרוב נכנס לגן (עוד שבועיים-שלושה).
* או למי שמניקה והתינוק כבר בגן והוא לא אוכל אצל המטפלת.
* למי שמניקה והתינוק לא עולה מספיק במשקל.
* למי שמניקה ומותשת לגמרי ולכן צריכה בקבוק לתינוק כמה שיותר מהר.
* למי שמניקה וצריכה לטוס לח"ול בקרוב, לעבור ניתוח, לקחת תרופה שאסורה בהנקה. 
אלו מצבים אקוטיים שבהם הליווי האישי של מדריכה מקצועית שזמינה לך באופן יומי, זה הדבר המתאים.

אם אין אצלך מצב אקוטי כזה – בדקי את תוכנית הליווי הקבוצתי.

ואם את מתלבטת אם מתאים לך הקבוצתי או האישי,
תמיד תוכלי להתחיל בקבוצתי ואחרי זה אם תרצי לעבור לאישי –
תצטרכי לשלם רק את ההפרש. כך שאין לך מה להפסיד. 

ו..אם יש אצלך המצב אקוטי ואת יודעת שאת צריכה אישי, אבל זקוקה להנחה –
כתבי אליי ווצאפ אישי ואנסה לעזור 050-5646847 קרן

בואי הכירי אותנו – צוות BWB למענך
קרן פרקש
בקבוק מומלץ - סרבני בקבוק

ברוכה הבאה, אני מנתחת התנהגות יישומית ומייסדת "חכמת ההורות". מפתחת תוכנית BWB – Bottle Without Battle לאמהות מניקות לשילוב בקבוק ללא מאבק. בשיטה זו ליוויתי מאות אמהות מניקות לסרבני בקבוק והסמכתי מדריכות לשיטה.

בהשכלתי למדתי לימודי תעודה בניתוח התנהגות יישומי ABA, לימודי דולה, לימודי תואר ראשון ושני בפיסיקה, ותואר לאחר תואר בביולוגיה. בוגרת אוניברסיטת ת"א, הטכניון וסמינר הקיבוצים.

אוהבת להיות יצירתית, אוהבת להקשיב ולתמוך בהורים. אני אמא לארבעה מתוקים ובת הזוג של אריאל אהובי. 

ואני מחכה להכיר אותך 🙂

נורית שורץ שלונסקי
יועצת הנקה לתינוק סרבן בקבוקים

נעים מאוד, אני מיילדת, יועצת הנקה מוסמכת, ומדריכה בשיטת BWB לתינוקות שלא מסכימים לשתות מבקבוק.

את לימודי המיילדות וייעוץ ההנקה השלמתי עוד לפני לידת בניי מתוך חיבור אינטואיטיבי לתחום. לאחר שהפכתי לאמא בעצמי התברר לי עד כמה הבחירה המקצועית שלי היתה נכונה עבורי.

בנוסף להדרכתי בקורס בקבוק ללא מאבק, אני מלווה נשים בהריון ובלידה, מדריכה בקורסי הכנה ללידה והכנה להנקה. מנחה סדנאות בנושאי תקשורת עם תינוקות ושפת הסימנים לתינוקות ומתנדבת בקליניקה קהילתית לנשים באהבה.

והכי חשוב, אני אמא לשני מתוקים ונשואה לאהוב ליבי.

שרית דודאי
מדריכת הנקה לתינוק סרבן בקבוקים

נעים להכיר, אני מדריכה מוסמכת בשיטת BWB, בה אני מדריכה באהבה הורים לסרבני בקבוק מתוקים. אני מדריכת הנקה מוסמכת ומלווה הורים אחרי לידה. 

לפני כ-14 שנים, כשנולדה ביתי הבכורה, מיקה, גיליתי את נפלאות (ויש לומר גם את אתגרי) ההנקה ועם השנים הפכתי זאת למקצוע. כיום, אני מכינה נשים להנקה עוד בהריון, מייעצת ומסייעת בכל שלבי ההנקה- מרגע הלידה ועד לגמילה ומלווה את ההורים בהתמודדות עם השינויים שבהצטרפות תינוק למשפחה.  

בהשכלתי אני בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית ובעלת ניסיון רב בהנחיית צוותים חינוכיים וטיפוליים, ובתפקידי החשוב ביותר אני אמא לשלושה ילדים מקסימים ונשואה לענר. 

לירון פיאחוטה

נעים להכיר. אני מדריכה מוסמכת בשיטת BWB בה מלווה משפחות לסרבני בקבוק, ובנוסף יועצת הנקה מוסמכת IBCLC, יועצת שינה ומדריכת עיסוי תינוקות. 

מלווה אימהות בהריון ולאחר לידה מזה 8 שנים, בהנקה, באימהות ראשונית, במעגלי אימהות וסביב אתגרי השינה, יחד עם אתגרי ההאכלה מבקבוק. בנוסף, מתנדבת עם ולמען אימהות לאחר לידה במסגרות שונות.

אני בעלת תואר ראשון ושני בביולוגיה (בדגש על ביוטכנולוגיה ומיקרוביולוגיה) וממש עכשיו מתחילה לימודי סיעוד. 

 אני מתגוררת בבית חשמונאי, עם בנזוגי נדב ושלושת ילדינו – רוני, אורי ויובל.

האינטואיציה שלך אומרת להתחיל ליווי

אבל יש לך גם הרבה חששות

מי אמר שזה יצליח…

 אני מכירה אותם רק מהאינטרנט… 

אולי זה לזרוק כסף לפח…

אנחנו לא נאכזב אותך!

יחד נאמן לבקבוק באהבה

זהו, אפשר לנשום לרווחה

בואו נתחיל את הליווי האישי:

מתלבטים בין ליווי קבוצתי לבין ליווי אישי? הכנתי לך השוואה ביניהן

תוכנית הייעוץ בליווי קבוצתי – למי מתאימה?

הליווי הקבוצתי מתאים למצבי סרבנות בקבוק לא אקוטיים:

* אם את מניקה וזקוקה לצאת מידי פעם ולהשתחרר
* אם את מניקה ורוצה שלפעמים הבעל יתן בקבוק בלילה
* אם את מניקה ורוצה לשלב בקבוק והנקה
* אם חשוב לך לשמור על ההנקה עם הבקבוק
* או אם את רוצה בעתיד הקרוב להפסיק להניק

אלו מצבים שבהם הליווי הקבוצתי לפי שיטת בקבוק ללא מאבק – זה הדבר המתאים.
תקבלי את הקורס המלא, שכולל סרטוני הדרכה, תרגילים והדגמות, יחד עם קבוצה פעילה בווצאפ שעובדת יחד, ומדריכות מהצוות שעונות על שאלות כתובות – זה יתן לך את המענה שאת צריכה.

עלות ייעוץ בליווי קבוצתי: 620 ש"ח

עדיין לא בטוחה מה יותר מתאים לך אישי או קבוצתי? 

אם המצב לא אקוטי תוכלי להתחיל את הליווי הקבוצתי ובכל שלב לשדרג לליווי האישי רק בתוספת התשלום היחסי.

תוכנית הייעוץ בליווי אישי – למי מתאימה?

הליווי האישי מתאים למצבי סרבנות בקבוק אקוטיים:

* אם את מניקה והתינוק שלך עוד שבוע-שבועיים נכנס לגן.
* או אם את מניקה והתינוק כבר בגן ולא אוכל עם המטפלת. 
* אם את מניקה והתינוק לא עולה מספיק במשקל והרופא אמר שזה לא רפואי. 
* אם את מניקה ומותשת לגמרי ולכן צריכה בקבוק לתינוק כמה שיותר מהר. 
* אם את מניקה וצריכה לטוס לח"ול בקרוב, לעבור ניתוח, או לקחת בשבילך תרופה שאסורה בהנקה. 

אלו מצבים שבהם הליווי האישי לפי שיטת בקבוק ללא מאבק – זה הדבר המתאים.
תקבלי בנוסף לקורס המלא, את הליווי האישי עם מדריכה מקצועית, שזמינה לך באופן יומי, לשיחות ושאלות כתובות, וגם צופה בסרטונים של התינוק מתרגל תרגולים, ומתאימה לך תוכנית אישית – זה יתן לך את המענה שאת צריכה.

עלות ייעוץ בליווי אישי עד להצלחה: 1470 ש"ח

בליווי האישי כמו בליווי הקבוצתי, את מקבלת את אתר הקורס המושקע, עם סרטוני התרגול וההדגמות, יחד עם הגישה לקבוצת הפורום הסגורה של הקורס, כדי לקבל מוטיבציה מאמהות נוספות. 

בליווי האישי, מיד אחריי ההרשמה לקורס את מקבלת שיחה עם המדריכה האישית מצוות BWB, ואז ליווי אישי עד להצלחה שכולל אפשרות לשיחות, מענה לווצאפים ומשוב על התרגולים שהתינוק עשה, לפי סרטונים שתשלחי למדריכה.
המטרה שלנו שלא יהיה לך אף פעם לא נעים, כי בדיוק על זה שילמת – על ליווי בזמינות גבוהה, כך תוכלי לקבל מענה מהמדריכה שלך על שאלות שבוערות בך – מענה אישי עד שנצליח. זה ליווי שמותאם למצבי סרבנות בקבוק דחופים. 

בליווי הקבוצתי, המענה מהמדריכה מתרחש דרך הפורום הקבוצתי. פעם ביום מדריכה מהצוות נכנסת ועונה לך לשאלות שרשמת בקבוצה. החוויה של הקבוצה יחד עם אתר הקורס המושקע, נותנים מענה איכותי למצבי סרבנות בקבוק, ללא לחץ זמן אקוטי.

אם המצב לא אקוטי תוכלי להתחיל את הליווי הקבוצתי ובכל שלב לשדרג לליווי האישי רק בתוספת התשלום היחסי.

כאשר המצב לא דחוף
אפשר להתחיל בליווי הקבוצתי:
קבלי קורס מלא
עם ליווי קבוצתי בווצאפ
(ללא מדריכה אישית)