הדרכת הורים לכל תינוק וילד

הכירו אותנו – צוות חכמת ההורות

קרן פרקש

בקבוק מומלץ - סרבני בקבוק

ברוכים הבאים לאתר חכמת ההורות, שמי קרן פרקש אני מנתחת התנהגות יישומית ובשנת 2015 פתחתי את חברת "חכמת ההורות". 
חכמת ההורות היא בית למוצרי הדרכה וידע להורים און ליין. תוכלו למצוא כאן הדרכות הורים לתינוקות כמו שיטת "בקבוק ללא מאבק" שפיתחתי, והדרכות לגילאי 2-6, להורות מעצימה וקשובה, "אימון הספירלה" שפיתחתי יחד עם עמיר ניצני, ואפילו חנות קטנה.

עם הפיכתי לאמא, מצאתי שעיקר המחשבות שלי נעו בתחומים הקשורים לילדיי, לחינוך שלהם, לגדילה שלהם, לתקשרות, לעצמאות, לשיתוף הפעולה ובעצם לכמיהה המתמדת להקים בית מכיל, אוהב, מצמיח ובטוח שיכיל את הצרכים של כולנו… 

מסתבר שזו משימה בכלל לא פשוטה… אבל זה רק יותר ויותר אתגר אותי… זה הפך למשימת חיים מרתקת עבורי, ומכאן נולדו ההדרכות השונות ושיתופי הפעולה שיצרתי עם אנשי מקצוע מדהימים – לאט לאט התגבשנו להיות צוות "חכמת ההורות" המקסים.

בהשכלתי למדתי לימודי תעודה בניתוח התנהגות יישומי ABA, לימודי דולה, לימודי תואר ראשון ושני בפיסיקה, ותואר לאחר תואר בביולוגיה. בוגרת אוניברסיטת ת"א, הטכניון וסמינר הקיבוצים.

כל אלו התארים הפורמליים וכפי שתראו באתר, אני מאוד אוהבת להיות יצירתית בהדרכות שיצרתי, מתוך קשב רב אליכם ההורים… 

ההשראה שלי בכל הדרכותיי מגיעה בכל יום מחדש בזכות היותי אמא לארבעה מתוקים, בת הזוג לאריאל אישי וחברי, והבת של ציפי ומיכה הורי האהובים.

אני כל כך שמחה שבאת לבקר ו… אני מחכה להכיר אותך 🙂

עמיר ניצני

עמיר ניצני

נעים מאד, אני מנתח התנהגות ומפתח "אימון הספירלה" – קורסי און ליין להדרכות הורים כאן ב"חכמת ההורות".

מזה 15 שנים, מנחה תוכניות טיפול ותוכניות שילוב לילדים עם צרכים מיוחדים, עוסק בהרצאות והדרכת הורים לילדים עם קשיי התנהגות/ קשב וריכוז. בנוסף אני מורה לחינוך מיוחד בבי"ס "מרכז אלון".

בוגר לימודי תעודת הוראה לחינוך מיוחד, מכללת גורדון. בוגר לימודי תעודה בניתוח התנהגות יישומי ABA, אוניברסיטת ת"א, מוסמך BCABA. תואר B.Sc בהצטיינות בהנדסת חשמל, טכניון.

יחד עם מיכל בת הזוג המקסימה שלי, אנחנו מגדלים ארבעה ילדים מתוקים. מחכה לפגוש אתכם

נורית שורץ שלונסקי

יועצת הנקה לתינוק סרבן בקבוקים

נעים מאוד, אני מיילדת, יועצת הנקה מוסמכת, ומדריכה מוסמכת בשיטת בקבוק ללא מאבק – כאן ב"חכמת ההורות".

את לימודי המיילדות וייעוץ ההנקה השלמתי עוד לפני לידת בניי מתוך חיבור אינטואיטיבי לתחום. לאחר שהפכתי לאמא בעצמי התברר לי עד כמה הבחירה המקצועית שלי היתה נכונה עבורי.

בנוסף להדרכתי בקורס בקבוק ללא מאבק, אני מלווה נשים בהריון ובלידה, מדריכה בקורסי הכנה ללידה והכנה להנקה. מנחה סדנאות בנושאי תקשורת עם תינוקות ושפת הסימנים לתינוקות ומתנדבת בקליניקה קהילתית לנשים באהבה.

והכי חשוב, אני אמא לשני מתוקים ונשואה לאהוב ליבי.

שרית דודאי

מדריכת הנקה לתינוק סרבן בקבוקים

נעים להכיר, אני מדריכת הנקה מוסמכת, מלווה הורים אחרי לידה, ומדריכה מוסמכת בשיטת בקבוק ללא מאבק, כאן ב"חכמת ההורות", בה אני מדריכה באהבה הורים לסרבני בקבוק מתוקים.

לפני כ-14 שנים, כשנולדה ביתי הבכורה, מיקה, גיליתי את נפלאות (ויש לומר גם את אתגרי) ההנקה ועם השנים הפכתי זאת למקצוע. כיום, אני מכינה נשים להנקה עוד בהריון, מייעצת ומסייעת בכל שלבי ההנקה- מרגע הלידה ועד לגמילה ומלווה את ההורים בהתמודדות עם השינויים שבהצטרפות תינוק למשפחה.  

בהשכלתי אני בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית ובעלת ניסיון רב בהנחיית צוותים חינוכיים וטיפוליים, ובתפקידי החשוב ביותר אני אמא לשלושה ילדים מקסימים ונשואה לענר.